Rakıyla İletişime Geçmek, Bir Medyayı Bu Kadar mı Etkiler?

Ocak 16th, 2010 → 3:13 pm @ // No Comments

İnternet ReklamcılığıRakı bu, bardakta durduğu gibi durmaz. Ama güçlü bir sofrası, mezeli bir desteği e birde hoş sohbet dostlarla paylaşılmaz bir iletişim kaynağı olabilir. Kiminle? Önce rakıyla iletişime geçersiniz, onun sağladığı içten yakınlık ve girişkenlik yaratma gücü ile sonra çevrenidekilerle. Tabii burada çevredekileri tanımanızda gerekmez. Çevrenizdeki herkesle olabilir bu yakınlık (tabii burada aldığınız rakı girişken miktarı önemlidir.) Buraya kadar her şey güzel ve bildiğimiz şeyler.

 

 

Ancak bu yakınlık benzer bir olguda da bugüne kadar hep bize anlatılmaya çalışılmıştı. Tabii oda mobil – telekominikasyon ve iletişim. Orada da mobil yoluyla hızlı iletişim ucuz iletişim. İletişimle iletişim. Her şeyle her yerden iletişim.

İşte bu noktada “Yeni Rakı” “Yeni İletişim Devini” açıkladı. İletişim sadece telefonla olmaz en iyisi rakıyla rakı sofrasında olur dedi. Buna yönelik gerek gazetede gerekse internette kampanyalarını döndürdü ki çok iyiydi. Özellikle mobil sektöründeki devlere taş atarcasına kapağındaki mobil veri sinyal logoları olayı tek bir hamlede özetler gibiydi.

İnternet Reklamcılığı

Hey dostum sağ ol! artık seçim sizin bizim nasıl iletişim kurmak istersek. Ancak nasıl iletişim kurarsanız kurun hangi yolu seçerseniz seçin. İletişime geçtiğiniz kişinin bir insan bir dost olduğunu unutmayın. Kelimelerinizi bunu hatırlayarak seçmeye dikkat edin.


Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply