İnternette Reklam İzle Para Kazan!

Mart 18th, 2009 → 2:02 pm @ // No Comments

 

İnternet ReklamcılığıCep telefonlarının çıkmasından 4-5 yıl sonrası bir firma çıkmıştı. İsmini şimdi hatırlayamıyorum ama yapısını gelen mesajların okunması dahilinde okuyan kişinin telefonuna belirli bir miktar kontör yükleme şeklinde belirlemişti. Bu yurt dışındaki firmaların aslında belirttiği “Win-Win” yani “Kazan-Kazan” sistemidir. İşte bu sistem de aynı onun gibi internet reklamları üzerinden kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak bir sistem.
Sitede para kazanmak oldukça basite indirgenmiş üye olmanız sonrası, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak sisteme girdiğiniz anda açılan pop-up üzerinde profilinize yönelik markaların reklamlarını görmektesiniz. Hangi markaların reklamları verdiği burada görülmektedir.

İnternet Reklamcılığı

Orada belirlenen reklam kategorilerine ait filmlere tıklayarak izlediğinizde reklam sürecinde belirli olmayan bir anda karşınıza bir sayı ya da sembol belirmekte. Reklam sonunda önünüze çıkan seçenek kutusunda film izlerken gördüğünüz bu sembolü seçerek hesabınıza gerekli puan aktarılaktadır.

Buradaki puanlar isterseniz sitede bulunan ürünlerin satın alınması için kullanılabilir isterseniz de belirttiğiniz banka hesabına havale olarak geçmektedir. Önemli nokta bankaya bütçenizin geçmesi için 60 TL barajının geçmesidir.

Sizlere hayırlı kazançlar diliyorum.

 

http://www.izleyenkazaniyor.com/


Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply