Tıkanmak Yada Tık Almak – İnternet Reklamcılığı Kitabım Çıktı!!

Ekim 3rd, 2008 → 4:54 pm @ // No Comments

Tıkanmak Yada Tık Almak – İnternet Reklamcılığı hakkında ayrıntıl bilgiler içeren kitabım BAMM yayın evinden satışa başladı…

Tıkanmak Yada Tık Almak – İnternet Reklamcılığı Kitabım Çıktı!!

 

Microsoft’un genel başkanı Bill Gates; ‘Reklamcılığın geleceği internettir’ diyor. Siz ne diyorsunuz?

İnternet reklamcılığını öğrenmek için daha zamanınız olduğunu düşünüyorsanız veya hala interneti alternatif macera sanıyorsanız, bu kitap sizi daldığınız rüyadan uyandırabilir. Öte yandan internet reklamcılığının bugün dünyada kullanılan tüm standart reklam türlerini, fiyatlandırma biçimlerini ve kullanılan araçlarını, bunların nasıl verimli kullanılacağını ve kontrol edileceğini bilmek istiyorsanız, aradığınız kaynağı buldunuz.

Ülkemizde internet reklamcılığının, geleneksel kitlesel mecra reklamcılığına göre ucuz olması yüzünden büyük reklamcıların dişinin kovuğunu doldurmayacak kadar küçük komisyonlar kazandırması, bazılarının internet reklam yatırımlarını hala ‘dostlar e-alışverişte görsün’ düzeyinde tutuyorsa da, başını kumdan çıkaranlar bugün pazarlama bütçelerinin gittikçe daha fazlasını internete kaydırıyorlar. İnternet, Türkiye’de de, dünyada da açık ara en hızlı büyüyen reklam macerası olarak diğer maceralardan pay çalmaya devam ediyor.

Kitap Ayrıntılı Arama …


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply